Białe tekstylia w eleganckim hotelu

W zeszłym roku spełniło się moje marzenie z dzieciństwa. Chciałam bowiem prowadzić hotel. Na razie jest to pensjonat nad morzem, ale z czasem chce stworzyć z niego sieciówkę w całej Polsce, a może nawet dalej. Na razie, jednak, jestem jeszcze przed otwarciem pensjonatu dla gości. Trwają właśnie ostatnie przygotowania. Dopracowuje szczegóły i domawiam ważne rzeczy, takie jak na przykład ręczniki czy szlafroki do pokoi. Wszystko musi być jak najwyższej jakości. 

Wysokiej jakości tekstylia w pensjonacie

tekstylia hoteloweDokładnie rok temu dowiedziałam się, że pewna moja ciocia zostawiła mi w spadku piękny, lecz nieco zapuszczony budynek w popularny kurorcie nadmorskim. Od razu zaświeciła mi się lampka, że mogłabym dzięki temu podarunkowi zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa, a było nim otworzenie własnego hotelu. Powstał więc projekt zmienienia zabytkowego budynku na elegancki pensjonat. I projekt ten po roku jest już praktycznie na wykończeniu. Wszystkie wnętrza przygotowane są na przyjęcie gości. Teraz jestem w trakcie dopracowywania szczegółów. Znalazłam producenta, który zaopatrzy mnie w wysokiej jakości tekstylia hotelowe, takie jak pościele czy ręczniki. Zależało mi na tym, żeby na każdym produkcie widniało naszyte logo mojego pensjonatu i wspomniana wyżej firma zgodziła się to zlecenie zrealizować. Zdecydowałam, że pościele, ręczniki oraz szlafroki będą w kolorze białym. Pościel ma przyjąć nieco perły odcień. Biel jest najbardziej uniwersalna, kojarzy się z elegancją, jednak, przy okazji, najtrudniej utrzymać ją w czystości. Na białej pościeli czy ręcznikach najmocniej widać wszystkie zabrudzenia. Jednak udało mi się znaleźć pralnię, która jest w stanie przywrócić tekstylia do śnieżnej bieli. Poza wymienionymi wyżej tekstyliami, zamówiłam również u wspomnianego producenta ozdobne nakrycia łóżka w morskim kolorze, oraz pasujące do nich kotary na oknach. Wszystko ma kolorystycznie nawiązywać do morza. Wnętrze pensjonatu urządzone jest nieco w południowoeuropejskimi stylu. Przeważają jasne meble i dodatki w odcieniach błękitu oraz zieleni. 

Od roku jestem jedną z najszczęśliwszych kobiet na ziemi, ponieważ jestem w trakcie realizowania swojego marzenia z dzieciństwa. Z budynku, który nieoczekiwanie dostałam w spadku po mojej cioci, stworzyłam piękny, elegancki pensjonat. Będzie ona miał bardzo wysoki standard. Zadbałam więc między innymi o wysokiej jakości tekstylia, które produkowane są na moje specjalne zlecenie. Już niedługo dotrez do mnie pierwsza dostawa i będę mogła otwierać pensjonat dla gości.