Folia reklamowa na samochód

Stacjonarny sklep z grami rozwijał się na tyle prężnie, iż mieliśmy możliwość założenia stoiska w jednej z największych galerii handlowych w okolicy. Podczas przewożenia towaru na nowe stoisko, wpadliśmy na pomysł zareklamowania sklepu i stoiska przez założenie reklam na samochody, którymi zwykle jeździliśmy po towar. Byłyby one dobrze widoczne podczas uzupełniania inwentarza na stoisku, a także mogłyby służyć jako mobilna reklama podczas jazdy po mieście.

Naklejane reklamy na samochód

reklama na samochodzieBodaj najprostszą formą reklamy na samochodzie było umieszczenie naklejki z logo firmy na drzwiach i masce, tak by były dobrze widoczne. Jednak tak oznakowanych samochodów jeździło na tyle dużo, że mało kto w ogóle zwracał na nie uwagę. Nam potrzebna była bardziej oryginalna, przyciągająca wzrok reklama. Po krótkich poszukiwaniach znaleźliśmy w okolicy firmę, której specjalizacją była reklama na samochodzie. Wykonywali oni najróżniejsze formy naklejek i folii na samochody, zarówno niewielkie i bardzo popularne loga, jak i bardziej ambitne projekty, nierzadko zajmujące całą karoserię auta. Właśnie taki projekt chcieliśmy zamówić dla siebie. Samochody dostawcze miały zostać oklejone folią z grafiką naszego projektu, przedstawiającą najróżniejsze postacie i sceny z wielu różnych gier, a także oczywiste logo i kontakt do naszej firmy. Folie takie firma wykonywała na zamówienie, po dokładnym zmierzeniu powierzchni samochodu, na którym miała być naklejona. Do wyboru było wiele różnych opcji i rodzajów owych naklejek, od bardzo prostych i tanich, po odporne i mocne, choć z odpowiednio wyższą ceną. Nie chcąc by nowe nabytki zużyły się szybko, wybraliśmy droższą opcję, o odpowiednio wyższej jakości. Wykonanie takiej folii zajęło ledwie trzy dni, po których mogliśmy jechać do warsztatu producenta i okleić wszystkie samochody. Naklejki były dokładnie takie, jak zapewniał producent. Były wykonane z grubego tworzywa, dobrze przylegającego do karoserii, a klej jaki został użyty do ich przyklejenia był nie dość że bardzo trwały, to jeszcze wodoodporny.

Nie było więc możliwości odklejenia się naklejki, albo postrzępienia, co nieraz zdarzało się na gorszej jakości folii. Również nadruk był bardzo wysokiej jakości, dokładny i bez żadnych skaz na grafice. Dzięki takiej reklamie, nasze samochody stały się bardzo rozpoznawalne, ale również cieszyły oko, bo projekt okazał się całkiem niezłą ozdobą do samochodów, na tyle iż niektórzy koledzy woleli jeździć właśnie samochodami firmowymi niż własnymi.