Gdzie kupić rower Haibike Allmtn?

Rynek rowerów elektrycznych jest mocno różnorodny. Znajdziemy e – rowery w cenie kilku tysięcy, ale bez trudu i te kosztujące kilkadziesiąt. Zatem, czy rower elektryczny w cenie samochodu to rozsądne rozwiązanie? Wydaje się, że nie, gdyż zawsze znajdziemy sprzęt podobnej klasy w niższej cenie, lub pozostaje nam poczekać, aż rower straci nieco na wartości za sezon lub dwa.

Porządne rowery elektryczne Allmtn

porządny haibike allmtnNie warto zaprzątać sobie głowy modelami rowerów za kilka tysięcy. To często sprzęt, który ma tak niskie parametry, że lepiej wyjdziemy kupując lepszy, lecz standardowy rower bez napędu elektrycznego. Rowery Allmtn to absolutny hit sprzedażowy. I mimo, że ten model kosztuje trochę ponad dziesięć tysięcy, to ta oferta jest warta rozważenia. Co dostajemy w tej cenie? Naprawdę dużo, jednak zaznaczmy najpierw, że jest to rower górski, czyli przystosowany do trudnych i bardzo trudnych tras. W porównaniu z konkurencją, porządny Haibike Allmtn jest wyposażony w silnik Boscha. Czyli absolutnie najmocniejszy i najbardziej wydajny na rynku. Sam koszt takiego silnika to około trzech tysięcy złotych. Porządny Allmtn, to także niesamowicie wytrzymała bateria. Jak gwarantuje producent, przejedziemy na niej sto kilometrów, bez konieczności ładowania. Sam cykl uzupełnienia baterii trwa trzy i pół godziny, czyli też znacznie krócej niż u konkurencji. Oprócz napędu silnikowego, mamy też standardowy napęd łańcuchowy. Czyli w razie wyczerpania baterii, dostajemy świetny rower górski, którym bez trudu dotrzemy do kresu naszej podróży. Allmtn to także hydrauliczne hamulce tarczowe, które zagwarantują nam bezpieczeństwo bez względu na teren, w jakim się znajdujemy, ale też bez względu na warunki atmosferyczne. Temu rowerowi nie jest straszna żadna pogoda, a błoto lub nierówności to jego żywioł. Nie bez znaczenia są szerokie, firmowe koła, dzięki którym możliwe są jeszcze efektywniejsze zmiany kierunku i najazdów. Specjalny bieżnik jest skonstruowany, by nie chlapać nam na plecy i odprowadzać wodę oraz przeszkody terenowe na zewnątrz. 

Kiedy myślimy o zakupie roweru elektrycznego, kierujmy się sprawdzonymi opiniami, które faktycznie coś wnoszą do naszej wiedzy na temat rowerów elektrycznych. Wybranie właściwego modelu nie jest łatwe, jednak omówiony powyżej, Haibike Allmtn, spełnia wszystkie kryteria, jakim powinien się charakteryzować porządny rower elektryczny. W dodatku w cenie znacznie niższej od konkurencji, przy żadnej stracie walorów jakościowych. Czyli stosunek ceny do jakości jest tu idealnie proporcjonalny.