Odpowiednie oprawki okularowe dla kobiet

Wybór oprawek jest obecnie bardzo duży, co z jednej strony gwarantuje nam, że znajdziemy takie, które będą idealnie nam odpowiadały, a z drugiej oznacza to, że być może trzeba będzie przymierzyć kilkadziesiąt różnych par, zanim wreszcie uda się nam znaleźć tę właściwą. Zanim wybierzemy się na polowanie na nowe oprawki, warto zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy oraz jaki kształt oprawek będzie dla nas najodpowiedniejszy, biorąc pod uwagę kształt twarzy.

Damskie okulary od marki Humphrey’s

casualowe okulary damskie Humphrey'sKształt naszej twarzy determinuje wiele rzeczy – możliwą długość kolczyków, styl i długość fryzury, a także oprawki okularów. Oczywiście można wybrać takie, które nam się podobają, ale niekoniecznie będą się dobrze prezentować na naszym nosie na co dzień. Znacznie lepiej jest nie ulegać modzie, a poszukać okularów, które nie tylko są ładne, ale też doskonale do nas pasują. Oprawki noszone przez kobiety są zwykle bardziej ozdobne, kolorowe i delikatniejsze niż te, które noszą panowie, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ okulary mogą nawet zastępować nam w jakimś stopni biżuterię. Jeśli jesteśmy posiadaczkami twarzy owalnej, to mamy sporo szczęścia: do tego kształtu twarzy pasuje większość typów oprawek. Posiadaczki twarzy bardziej kwadratowej powinny rozglądać się za okularami owalnymi, z raczej wąską oprawką. Odwrotnie jest w przypadku kobiet o okrągłej buzi: dla nich najlepsze będą oprawki bardziej kwadratowe, unoszące się w stronę skroni, co pozwala optycznie wydłużyć twarz. Panie o twarzy w kształcie serca powinny decydować się na delikatne, okrągłe czy owalne oprawki, które nie przytłoczą ich twarzy. Kolejną ważną kwestią przed wyborem konkretnych damskich oprawek jest decyzja o kolorze i stylu: można wybrać oprawy mniej lub bardziej eleganckie, bardziej stonowane lub bardziej krzykliwe. Ciekawym rozwiązaniem mogą się okazać casualowe okulary damskie Humphrey’s. To kwintesencja stylu z wielkiego miasta, równie dobrze sprawdzają się w stylizacjach oficjalnych, biznesowych, jak przy luźnym stroju na co dzień.

Oprawki Humphrey’s są cenione za swoją elegancję, prostotę oraz dopasowanie do wielkomiejskiego stylu. Wykonane są z lekkich materiałów, dlatego całość jest lekka i wygodna w noszeniu na co dzień. Kolorystyka w ofercie marki jest bardzo zróżnicowana, można w  niej znaleźć klasyczną czerń, stonowane ciemne barwy i intensywniejsze, żywsze kolory. Dobrane są one jednak w taki sposób, żeby całość się nie nudziła nawet po długim czasie noszenia tych samych oprawek.