Potrzebowałam zmywarki gastronomicznej z wyparzarką

Od kilku lat prowadzę swoją własną restaurację w centrum miasta. Mam dużo gości i wielu stałych klientów. Biznes się kręci, ale jak to bywa w branży gastronomicznej dość często miewam również kontrole z różnych urzędów sanitarnych, które sprawdzają czy w kuchni jest czysto i czy spełnione są reżimy sanitarne. Ostatnio jedna z kontroli doczepiła się do tego, że zmywarki które posiadam na kuchni nie mają funkcji wyparzania naczyń. Musiałem więc kupić taką zmywarkę, która będzie posiadała taką funkcję i będzie spełniała normy sanitarne.

Gdzie kupię gastronomiczną zmywarkę z wyparzarką?

zmywarka gastronomiczna z wyparzarkąZależało mi na tym, aby odpowiednią zmywarkę kupić jak najszybciej i mieć z głowy kontrolę. Jednakże, zależało mi również na tym, aby był to sprzęt wysokiej jakości i klasy, który będzie sprawny przez wiele lat. Poszukiwania takiej zmywarki rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: zmywarka gastronomiczna z wyparzarką, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu różnych zmywarek, które mi wyskoczyły w wynikach, od razu zwróciłem uwagę na jedną z nich która wydawała się najbardziej profesjonalna. Była to uniwersalna zmywarko – wyparzarka gastronomiczna. Posiadała ona funkcję mycia w temperaturze do 65 stopni Celsjusza, oraz wyparzania w temperaturze 95 stopni Celsjusza. Dodatkową funkcją zmywarki, którą również uznałem za przydatną była opcja nabłyszczania. Oprócz pojemnika na środek do czyszczenia naczyń, zmywarka posiadała także dozownik płynu nabłyszczającego. Kolejną zaletą, która mi się spodobała było to, że zmywarka posiadała wysoką klasę energetyczną i była energooszczędna, a także ekonomiczna ponieważ do jednego cyklu mycia i płukania pobierała naprawdę niewielką ilość wody. Była ona również pojemna, a przy tym posiadała cykl szybkiego mycia i wyparzania, który w sumie trwał niecałe cztery minuty. Taka zmywarka z wyparzarką z pewnością spełnia wszystkie rygorystyczne normy mycia naczyń w lokalach gastronomicznych i restauracyjnych. Była również dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie.

Od razu więc zdecydowałem się ją zakupić do mojej restauracji. Zamówiłem przesyłkę kurierską i już kilka dni później zmywarka została dostarczona do mojej restauracji. Od razu ją rozpakowałem i zamontowałem. Była to zmywarka wolno stojąca, dlatego jej podłączenie nie było trudne. Zmywarka okazała się bardzo pojemna i praktyczna. Była prosta w obsłudze, a cykl szybkiego mycia i wyparzania bardzo się przydawał, szczególnie wtedy kiedy w restauracji był duży ruch i liczyło się tempo na kuchni.