Praktyczne tablice suchościeralne

W końcu przeprowadzka naszego biura do nowej lokalizacji dobiegła końca. I bardzo dobrze, bo było z tym masę roboty. A szczególnie dużo pracy miałam ja, jako osoba zajmująca się sprawami administracyjnymi u nas w firmie musiałam zadbać o to, by wszystko przebiegło bez zakłóceń. Oczywiście zatrudniliśmy firmę przeprowadzkową, którą także ja znalazłam i bardzo nam ona pomogła w przeprowadzce. Jednak to do mnie należała organizacja całej sprawy w naszej firmie – poczynając od akcji informacyjnej, na dopilnowaniu, by wszyscy zastosowali się do wskazówek i spakowali się kończąc.

Zakup tablic suchościeralnych

tablice suchościeralne 120x90Zabraliśmy ze sobą dużą część wyposażenia biura, jednak w przypadku części uznaliśmy przeprowadzkę za dobrą okazję do wymiany mocno zużytego już sprzętu. Po prostu niektórych starych gratów nie opłacało nam się już ciągnąć ze sobą, tym bardziej, że dziwnie by wyglądały wśród nowego wyposażenia biura. Dotyczyło to części mocno wyeksploatowanych projektorów, zniszczonych flipchartów, ekranów do rzutników (tym bardziej, że w nowej lokalizacji chcieliśmy mieć sterowane centralnie ekrany i rzutniki) oraz tablic suchościeralnych. Tak więc jeszcze na etapie przeprowadzki musiałam zamówić nowy sprzęt, aby jak najszybciej nasze biuro było w pełni wyposażone. Ponieważ u nas w użyciu są tablice suchościeralne 120×90, zabrałam się za poszukiwanie właśnie takich w jak najbardziej korzystnej cenie, ponieważ potrzebowaliśmy ich dużą ilość – do każdej małej i dużej sali konferencyjnej, a tych salek mamy naprawdę sporo. Na szczęście udało mi się znaleźć świetne tablice w komplecie z markerami oraz gąbkami w bardzo korzystnej cenie. Od razu złożyłam na nie zamówienie, a ponieważ było to całkiem spore zamówienie, dostałam na nie jeszcze dodatkowo zniżkę. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ nasz budżet administracyjny musi nam wystarczyć jeszcze do końca roku i wolałabym za mocno go nie uszczuplać zakupem brakujących sprzętów. Tablice zostały dostarczone bardzo szybko i szybko je tez zamontowaliśmy w każdej z sal konferencyjnych.

Nie ma chyba w obecnych czasach biura, które mogłoby obejść się bez tablic suchościeralnych. Przydają się podczas wszystkich spotkań, mogą służyć też doskonale jako tablice informacyjne lub jako swego rodzaju organizery przypominające o ważnych sprawach czy terminach. Dzięki korzystaniu z takich tablic nie marnujemy papieru, a możemy przecież spokojnie sfotografować zapisane na tablicach wnioski, o ile jest to konieczne. Dlatego jest to podstawowe wyposażenie każdej firmy.