Zorganizowanie taniego noclegu w Karpaczu

Właściwie, to nigdy nie lubiłam świąt. Przyjeżdżałam do domu ze względu na rodziców, ponieważ to im na tym zależało. Dopiero jak wyszłam za mąż za Łukasza, który jak się okazało miał takie samo podejście do tego typu spotkań jak ja, to odetchnęłam. Znalazłam osobę, która miała takie same oczekiwania i dogadywałam się z tym człowiekiem wręcz idealnie. Taka osoba była mi potrzebna.

Nocleg w komfortowym hotelu w centrum Karpacza

noclegi w Karpaczu - tanio w centrumNa początku wakacji ustaliłam ze swoim mężem Łukaszem, że w tym roku nie będziemy obchodzić świąt Bożego Narodzenia tak jak miało to miejsce każdego poprzedniego roku. Nie cieszyło mnie spotkanie z dawno nie widzianą rodziną a w święta wszyscy przyjeżdżali do mamy. Oczywiście moja mama nie zgodziłaby się na to, żebyśmy sami siedzieli w domu. Wpadłam więc na genialny pomysł, żeby zorganizować wyjazd w tym czasie i wybrać się w jakieś ciekawe miejsce. O wszystkim powiedziałam mamie już na początku sierpnia i nie była zdziwiona. Wiedziała, że nie lubiłam obchodzić świąt. Zdecydowałam, że święta wraz z Łukaszem spędzimy w Karpaczu. Nigdy tam nie byłam a słyszałam, że to była piękna miejscowość z dużą ilością atrakcji. Był okres wakacyjny i z poszukaniem noclegu wstrzymałam się do końca września. Dostępne były liczne noclegi w Karpaczu – tanio w centrum było i właśnie tam postanowiłam coś wynająć. Zdecydowałam, że wybierzemy się z mężem do Karpacza na jedną noc. Pod opieką miałam dwa koty i nie chciałam ich zostawiać samych w domu na dłuższy czas. Zadzwoniłam do hotelu, w którym znalazłam interesujący mnie nocleg, żeby dopytać o cenę noclegu dla dwóch osób na jedną dobę. Ku mojemu zaskoczeniu cena była wyjątkowo niska jak na tak komfortowy hotel. Recepcjonistka wyjaśniła mi, że to było już po sezonie wakacyjnym i w tym czasie ceny zawsze były niższe. Zarezerwowałam nocleg w apartamencie, który był dość luksusowy. Dla gości był dostęp do darmowego internetu, własna łazienka oraz duży balkon. Nigdy wcześniej nie nocowałam w takim komfortowym hotelu i byłam wyjątkowo podekscytowana tym wyjazdem. Łukasz był zachwycony, że zarezerwowałam nocleg w centrum Karpacza.

Do wyjazdu przygotowałam się bardzo uważnie. Wzięłam dużo ciepłych ubrań, ponieważ nie miałam pojęcia jaka będzie pogoda. Kolację zamierzałam zjeść w jakiejś restauracji w centrum. Takie właśnie święta marzyły mi się od dawna i w końcu mogłam to zrealizować. Łukasz w pełni akceptował wszystkie moje wybory i pomysły, co zachęcało mnie zawsze do działania. Trafiłam na mężczyznę idealnego.